Teesegu "TAIMEKAITSEVAHENDITEST vabaks"

Puhastav teesegu, kus omavahel sünergias töötavad koostisosad seovad endaga maksa ja keha teistesse osadessee ladestunud pestitsiidid, herbitsiidid ja fungitsiidid. 

Koostisosad: ingverijuur (25%),  punase ristiku ürt (25%), sidrunaloisia lehed (25%), takjajuur (25%).

Teesegu pole mitte ainult keha puhastav, vaid ka üldine toonik, tervenemise teekonda igati toetav.

LÄBI MÜÜDUD
Uuesti müügis alates augustist 2024
Läbi müüdud
Tee valmistamiseks lisa 1 spl teepuru 250 ml keeva vee kohta. Lase tõmmata 10-15 minutit. Teejoogi võimet tugevdab mee kasutamine.  Parimate tulemuste saamiseks juua kuurina, 1-4 tassi päevas söögikordadest eraldi. 


Ingverijuur:  Ingver on maailma vanim ja populaarseim ravivürts, millel on uskumatu immuunsust tugevdav toime. Viiruse,- bakteri-, parasiidivastane. Loodusliku valuvaigistina aitab neid, kes kannatavad liiges-, lihas- ja närvivalu all. Sisaldab tugevaid põletikuvastaseid ühendeid. Kasulik ainevahetusele ja seedimisele. Organeid, lihaseid toniseeriv. Tassitäis ingveriteed rahustab magu ja lõdvestab kõiki pinges kehapiirkondi 12 tunniks. Tema spasmivastased omadused tulenevad enam kui 60st mikroelemendist, enam kui 30st aminohappest ja enam kui 500st ensüümist ja koensüümist, mis kõik omavahel koos töötades võtavadki maha reaktiivsuse.

Punase ristiku ürt:  Punane ristik on võimsaim lümfisüsteemi puhastaja ja efektiivne ükskõik millise vähitüübiga võitlemisel. Puhastab organismi toksilistest raskmetallidest ja taimekaitsemürkidest. Hea kaalulangetuse käivitaja, sest lõhustab kehasse kogunenud mittevajaliku rasva. Aitab rahustada närvisüsteemi, taastuda kehal kurnatusest, neerupealiste väsimusest. Diureetikumina vähendab turseid, samuti võib vähendada tsüste ja lupjumist. Tasakaalustab hormoone, parandab viljakust, leevendab bronhiaalprobleeme, aitab paraneda infektsioonidest, seedekulglat toniseeriv ning hambaid ja luid remineraliseeriv.

Sidrunaloisia lehed:
Sidrunaloisia  on sidruniliselt lõhnav ravimtaim, millel on antiseptilised, põletikuvastased ja rögalahtistavad omadused. Leevendab hästi iiveldusi, krampe, kõrvetisi, puhitusi, kõhulahtisust, mao või seedetrakti spasme. Looduslik salenemise abivahend. Põletab rasva, lagundab tselluliiti ja reguleerib ainevahetust. Närvisüsteemile ja lihastele mõjub lõdvestavalt. Rahustab meelt, leevendab depressiooni, ärevust, pakub üldist rahutunnet.

Takjajuur: 
Takjajuurt on sajandeid kasutatud maksa puhastajana. Elavdab ja tugevdab maksa, mis täis viirusi, kahjulikke baktereid, usse, seeni või teisi patogeene. Pehmendab tihkeks ja kõvaks muutunud armkudet, vähendab tsüstide ja liidete tekkimist. Puhastab lümfisüsteemi ja verd, tugevdab valgevereliblesid. Takjajuure annab võimaluse maksale vabamalt hingata. Fütokemikaalid puhastavad maksasagaraid ja sügavamat südamikku kemikaalidest ja raskemetallides. On ka üks enim soovitatud taimseid vähiravimeid, kuna arvatakse, et see võib peatada vähirakkude metastaaside teket. 

Tee joomine beebiootajatele turvaline. Teesegu tarvitamisest imetamisel ajal konsulteeri oma tervishoiuspetsialistiga.


 

 

Teesegu retsept pärineb Meditsiinimeedium Anthony Williamilt
Teesegu toime ei ole teaduslikult tõestatud


Kasutatud materjal:

Meditsiinimeediumi elumuutvad toidud, Anthony William
https://www.medicalmedium.com/blog/ginger 
https://www.medicalmedium.com/blog/lemon-verbena
https://www.medicalmedium.com/blog/burdock-root