Teesegu "KLOORIST ja FLUORIIDIST vabaks"

Sügavuti puhastav teesegu, kus koostisosad töötavad täielikus sünergias.  Seovad endaga kehasse ladestunud kloori ja fluoriidi ning toovad need turvaliselt kehast välja. 

Koostisosad: hapu hibiski õied (25%), kurdlehise kibuvitsa marjad (25%), metsvaarika lehed (25%), põldmarja lehed (25%).

Teesegu pole mitte ainult keha puhastav, vaid ka üldine toonik ja tervenemise teekonda igati toetav. Allpool saab kõikide koostisosadega lähemalt tutvuda.
             
                                                       !!!
Juhtus nii, et sellel sügisel teesugu "Kloorist ja fluoriidist vabaks" müügile tulemas ei ole. Jääb toode ikkagi siia nähtatavaks, et tema olemasolust oleksid teadlik ning saaksid vajadusel kõikide komponentide olemasolul  ta ka endale ise teha (vaata koostist). 

Uus korjeaasta annab meile ehk paremad võimalused  teesegu kokkusegamiseks ja uuesti müügile toomiseks.
                                                             !!!
Läbi müüdud
Tee valmistamiseks lisa 1 spl teepuru 250 ml keeva vee kohta. Lase tõmmata 10-15 minutit. Teejoogi võimet tugevdab mee kasutamine. Kui lisada valmis joogile veel natuke sidrunimahla, muutub kibuvitsamarjades olev C-vitamiin ülimalt aktiivseks. Parima tulemuse saamiseks juua kuurina, 1-4 tassi päevas söögikordadest eraldi. Sobib hästi ka jäätee valmistamiseks. 

Tee joomine beebiootajatele turvaline. Teesegu tarvitamisest imetamisel ajal konsulteeri oma tervishoiuspetsialistiga. 


KOMPONENTIDEST LÄHEMALT

Hapu hibiski õied: Hibiskuse tee on suurepärane immuunsüsteemi tugevdamiseks ja infektsioonide vastu võitlemiseks. Traditsiooniliselt pidasid Egiptuse vaaraod õieteed kuningriigi kõige olulisemaks joogiks, kuna teati, et see parandab tervist ja elujõudu. Pungil antioksüdantidest! Toetab südame heaolu, aitab alandada halba kolesterooli. Õisi on sajandeid kasutatud maksafunktsiooni toetamiseks ja erinevate maksahäirete (nt rasvmaksa sündroomi ja kollatõve) korral. Hibiskitee on teadaolevalt kasulik ka kaalulanguse, depressiooni, unehäirete, kõrgvererõhktõve ja meeleolumuutuste puhul. Aitab ära hoida põiepõletikke ja leevendab kõhukinnisust.

Kurdlehise kibuvitsa marjad
: Kurdlehise kibuvitsa marjad sisaldavad ohtralt C-vitamiini, mis teeb nad tugevalt põletikuvastaseks ja annab neile võime lõhustada efektiivselt biokilet. Just kibuvitsamarjades olev C-vitamiin on selle vitamiini kõikidest olemasolevatest vormidest meile kõige bioidentsem ja biokättesaadavam vorm.
Kibuvitsa marjad tugevdavad keha kõiki valgevereliblesid. Suurendavad nende arvu, stimuleerides sel viisil kogu immuunsüsteemi. Hämmastava mõjuga kuseteede infektsioonide korral. Toidavad, puhastavad verd ja lümfisüsteemi, ennetades sedasi stressiga seotud haigusi. Kibuvits on kasulik veel peensoole bakteriaalse vohamise, divertikuliidi, tinnituse, vertiigo, menstruaaltsükli- ja krampide korral. 

Vaarikalehed: 
Vaarikalehed on teada-tuntud kui parimad reproduktiivorganite tasakaalustajad. Naistel aitab leevendada premenstruaalse sündroomiga seotud vaegusi, menstruaalkrampe, rohket verejooksu, hommikust iiveldust, menopausi sümptomeid. Raseduse korral aitavad nad esile kutsuda ja reguleerida emaka kokkutõmbeid, kiirendada sedasi sünniprotsessi.  Samuti stimuleerivad piimaeritust, rikastades samal ajal piima beebile vajalike toitainetega. Vaarikalehed on kasulikud meestelegi, sest puhastavad verd ja omavad üleüldist detoksifitseerivat mõju. Kasulikud veel valusa kurgu, haavandite, ohatiste, rauavaeguse, külmetuse, palaviku, kõhulahtisuse, jalakrampide, maohaavandite puhul ning neerupealiste ülekoormuse korral.

Põldmarja lehed: 
Traditsiooniliselt on põldmarja lehti kasutatud juba iidsetest aegadest immuunsüsteemi tugevdajana, haavade parandajana, seedetrakti vaevuste leevendamisel, kõhulahtisuse korral ja menstruaaltsükli regulatsioonis. Neil on kõrge antioksüdantide sisaldus.
Teesegu retsept pärineb Meditsiinimeedium Anthony Williamilt
Teesegu toime ei ole teaduslikult tõestatud.