Keha puhastav teesegu "PLASTIST vabaks"

See sünergiliselt töötav teesegu "Plastist vabaks" annab kehale võimaluse turvaliselt vabaneda kehasse ladestunud plastosakestest ja selle toksilistest kõrvalproduktidest. 

Koostisosad: oliivipuu lehed (25%), põld-lambaläätsed (25%), sidrunmelissi lehed (25%), vägiheina lehed (25%).

50g teesegu pakk -25%

Lisa ostukorvi
Tänapäevases plastikurohkes maailmas sööme ja hingame paratamatult ja tahtmatult sisse väga palju erinevat tüüpi mikroplasti ning kõik plasti tüübid, mis meid tarbijana ümbritsevad, pole kehale pelgaltki mitte ohutud. Erinevatesse organitesse ja kehaosadesse ladestununa, on nad heaks toiduallikaks vähktõvedele, viirustele ja bakteritele. Soodustavad kehasiseseid põletikke, häirivad aju tööd ja ajavad segadusse hormoonid. Kimbutavaid terviserikkeid ei oska me paraku seostadagi sissesöödud plastikuga.

Sünergiline teesegu pole mitte ainult keha plastikust puhastav, vaid ka üldine toonik, mis igati toetab individuaalset tervenemise teekonda. Allpool saab kõikide koostisosadega lähemalt tutvuda.


Tee valmistamiseks lisa 1 spl teepuru 250 ml keeva vee kohta. Lase tõmmata 10-15 minutit. Soovi korral maitsesta meega.  Parima tulemuse saamiseks joo kuurina, 1-4 tassi päevas söögikordadest eraldi.

Tee joomine beebiootajatele turvaline. Teesegu tarvitamisest imetamisel ajal konsulteeri oma tervishoiuspetsialistiga.


KOMPONENTIDEST LÄHEMALT

Oliivipuu leht:  Oliivipuu leht on tohutute tervendavate omadustega. Võimas erinevate bakterite ja viiruste vastu võitlemisel. Tõhus ravimtaim vöötohatise, herpesviiruse, E coli, salmonella, stafülokoki, klebsiella kopsupõletiku, samuti sooleusside ja -parasiitite vastu. Võib aidata külmetus- ja gripiviiruseid hävitada kiiremini kui enamik ravimeid. Sisaldab ühendit oleuropeiin, mis toetab igati südame tervist – aitab vältida arterite ahenemist, suurendab verevoolu, alandab halva kolesterooli taset, ennetada insuldi ja südamehaiguste riski. Oliivileht on tugevalt põletikuvastane, eemaldab organismist liigse happesuse ja parandab maksa detoksikatsiooni. Suurepärane immuunsüsteemi tugevdaja.

Põld-lambaläätsedPõld-lambaläätsedest valmistatud tee on üks vanimaid meditsiinilisi toonikuid ja seda on kasutatud tuhandeid aastaid erinevate hädade ennetamiseks, leevendamisekes ja ravimiseks. Tõhus happe tagasivoolu, kõrvetiste, haavandite, gastriidi, seedehäirete, kõhukinnisuse, diabeedi, allergiate ja erinevate hingamisteede probleemide puhul. Läätsetee alandab edukalt kolesterooli ning võib oluliselt vähendada südameataki (südamelihase infarkti) saamise riski. Seemned on rikkad A- ja C- vitamiini, tiamiini (B1), foolhappe (B9), kaltisum, vase, raua, magneesium ja seleeni poolest . Sisaldab endas võimsaid ühendeid, mis seovad ennast seedetraktis olevate toksiinidega ja aitavad neid kehast eemaldada. See on ka peamine põhjus, miks lambaläätsed on selle teesegu koostises.

Sidrunmelissi leht
Sidrunmeliss on kõigeravija. Annab panuse peaaegu kõikidele kehaosadele. Sisaldab erakordselt palju mikroelemente nagu boor, mangaan, vask, kroom, molübdeen, seleen ja raud, samuti on temas suurel hulgal makromineraali räni. Võimas viirusvastane toime Ebstein Barr viirusele, herpesviirustele ja vöötohatistele ning tugevalt antibakteriaalne toime nimetatud viiruste kaasfaktoritele nagu streptokokk, H. pylori, E. coli, Lyme tõbi (borrelioos).  Imetlusväärne mandlipõletiku puhul, mis on streptokokibakterite poolt põhjustatud põletik. Ta on tähtis taim närvide rahustamisel, eriti nendel, mis seotud seedimisega.

Teadaolevalt aitab sidrunmeliss ärevuse, stressi, hüpertensiooni, depressiooni, kõrge vererõhu, lihasspasmide, südamepekslemise, unetuse, unehäirete, pingepeavalude, vereringeprobleemide ja kognitiivsete häirete, nagu ADHD ja Alzheimeri tõbi, puhul.
Sidrunmeliss detoksifitseerib maksa, põrna ja neerusid ning aitab vähendada põiepõletikku. Väga kasulik ka selliste autoimmuunhaiguste korral nagu kroonilise väsimuse sündroom, neerupealiste väsimus, hulgiskleroos ja peapööritus.


Vägiheina leht: 
Vägiheina lehel on võimsad antibakteriaalsed ja rögalahtistavad omadused. Tõhus bronhiidi, kopsukinnisuse, astma, emfüseemi, köha, stafülokokknakkuse ja mõne muu külmetus- ning hingamisteede haiguse korral.

Tugevad viirusevastased omadused muudavad lehed ka tõhusaks vahendiks gripi, vöötohatise, herpese, Epstein Barri viiruse vastu. Vägiheina leht sisaldab ühendit nimega verbaskosiid, mis on põletikuvastane ja eriti kasulik liigese- või lihasvaluga seotud valu leevendamisel. Lehtedest valmistatud tee sobib suurepäraselt ka paljude seedeprobleemide, sh kõhulahtisuse, kõhukinnisuse, seedehäirete, hemorroidide ja sooleusside puhul. Oma spasmolüütiliste omaduste poolest on kasulik nii menstruaal- kui ka kõhukrampide leevendamisel. Rahustavate omadustega mõjuvad nii unetuse, migreeni kui ka ärevuse teemadel.Teesegu retsept Meditsiinimeedium Anthony Williamilt
Teesegu toime pole teaduslikult tõestatud


Kasutatud materjal:

Meditsiinimeediumi elumuutvad toidud, Anthony William
https://www.medicalmedium.com/blog/olive-leaf
https://www.medicalmedium.com/blog/fenugreek-tea
https://www.medicalmedium.com/blog/healing-lemon-balm
https://www.medicalmedium.com/blog/mullein